Cabluri
telefonice
Cabluri
tr. date
Cabluri
semnalizare
Cabluri
coaxiale
Cabluri
audio video
Canal
cablu
Cabluri
electrice
Conectica
accesorii
Home
Contact
Produse
Fise tehnice
Certificate
Indicatori

NOU!!!

Cabinete metalice (rack) de la 3 la 42 U

Detalii aici

 

 

 
Contact

Adresa show room:
Strada Grigore Ionescu, nr.4, sector 2, Bucuresti (zona Lizeanu-Maica Domnului)

Telefoane:
021.210.70.15/ 021.211.49.83

0730.104.352 / 0729.00.58.40 / 0723.35.85.99 / 0744.43.86.85
Fax: 021.211.49.56

Mail: office@romtelteks.ro / mail@romtelteks.ro / depozit@romtelteks.ro

Departament Vanzari:
Mariana Lupulescu: 0723.35.85.99  / mariana@romtelteks.ro
Daniel Baiu: 0729.00.58.40 / daniel@romtelteks.ro
Mihaela Verdes: 0730.104.352  / mihaela@romtelteks.ro

Magazin en-detail:
Cristina Ghinea: 0734.660.677  /cristina@romtelteks.ro

Departament Financiar:
Crina Marcu: 0730.104.351  / financiar@romtelteks.ro

SC ROM TELTEKS CABLU IMPEX SRL este inregistrata in Registrul de evidenta a prelucrarilor de date cu caracter personal sub numarul 31528. Datele personale pe care vi le solicitam (nume si prenume, adresa de mail, numar de telefon si adresa de expeditie) fac obiectul exclusiv al confirmarii, procesarii si finalizarii comenzilor sau cererilor dvs de oferta pe care dvs le efectuati pe siteurile noastre, prin mail sau telefonic. Aceste date nu se instraineaza si nici nu se folosesc in scop publicitar de catre compania noastra. Mai multe detalii despre protajarea datelor dvs cu caracter personal gasiti pe siteul Autoritatii Nationale de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal. In momentul finalizarii comenzii, a completarii formularului nostru de contact, expedierii unui mail catre noi, apelului dvs telefonic, va dati acordul sa va putem contacta telefonic sau pe mail pentru a va solicita sau furniza informatii legate de interesul pentru care dvs ne-ati contactat initial. Legislatia europeana care va protejeaza de abuzuri legate de folosirea datellor dvs cu caracter personal gasiti aici: http://www.dataprotection.ro/servlet/ViewDocument?id=1262

Harta

 
 

(c) 2011 Rom Telteks