Cabluri
telefonice
Cabluri
tr. date
Cabluri
semnalizare
Cabluri
coaxiale
Cabluri
audio video
Canal
cablu
Cabluri
electrice
Conectica
accesorii
Home
Contact
Produse
Fise tehnice
Certificate
Indicatori

NOU!!!

Cablu coaxial RG59 cu alimentare 2x0.75. Inclusiv varianta de exterior rezistenta UV

 

 

 
  Contact

Adresa show room:
Strada Grigore Ionescu, nr.4, sector 2, Bucuresti (zona Lizeanu-Maica Domnului)

Telefoane:
021.210.70.15/ 021.211.49.83

0730.104.352 / 0729.00.58.40 / 0723.35.85.99 / 0744.43.86.85
Fax: 021.211.49.56

Mail: office@romtelteks.ro / mail@romtelteks.ro / depozit@romtelteks.ro

Departament Vanzari:
Mariana Lupulescu: 0723.35.85.99  / mariana@romtelteks.ro
Daniel Baiu: 0729.00.58.40 / daniel@romtelteks.ro
Mihaela Verdes: 0730.104.352  / mihaela@romtelteks.ro
Sonia Zaharia: 0734.660.677 / sonia@romtelteks.ro

Departament Financiar:
Crina Marcu: 0730.104.351  / financiar@romtelteks.ro

 

Harta

 

 
 
 

(c) 2011 Rom Telteks